اندیکاتور ‍‍پیش بینی روند برای متاتریدر۵

 

اندیکاتور پیش بینی روند قیمت با دقت بسیار بالایی روند بورس را برآورده و پیش بینی می نماید.

اندیکاتور پیش بینی روند چکار می کند؟

در خصوص اندیکاتور پیش بینی روند قیمت  این اولین اندیکاتور از این نوع می باشد که با لحاظ وضعیت عرضه و تقاضا و قیمت های گذشته و حجم معاملات روند را در روزهای آتی بصورت دقیقی برآورد می سازد.

جهت پیش بینی روند برای متاتریدر۴ یک اندیکاتور پیش بینی روند قیمت وجود داشت که بسیار ابتدایی و با استفاده از میانگین ها عمل می نمود که بسیار پرخطا عمل می کرد ولی اندیکاتور پیش بینی روند قیمت بازاردی جی فوق با لحاظ پارامترهای متعددی سعی در پیش بینی روند با ضریب اطمینان ۹۸ درصد تا ۶۰ درصد می نماید.

با این اندیکاتور روند روزهای آتی از یک روز را تا چند سال می توان پیش بینی نمود اما هرچه تعداد روزهای پیش بینی بیشتر شود از ضریب اطمینان اندیکاتور نیز کاسته می شود ولی این پیش بینی برای روزهای کمتر از یک هفته بسیار دقیق می باشند. دقت شود که ادامه صعود یا اصلاح قیمت پس از این یک هفته طبق خط پیش بینی نخواهد بود بلکه این پیش بینی برای همین یک هفته تا ده روز معتبر می باشد.

اندیکاتور پیش بینی روند

پیش بینی روند احتمالی قیمت با توجه به گذشته بورس

اندیکاتور پیش بینی روند

برای تغییر تعداد روز پیش بینی کافیه دو کلیک روی نمودار انجام دهید تا قسمت ورودی ظاهر شود

تنظیمات

می توانید با تغییر بازه زمانی روند پیش بینی شده روز بعد تا سال بعد را مشاهده نمایید.

 

ممکن است برای برخی کاربران بدبین باورپذیر نباشد که اصلا چنین اندیکاتوری وجود داشته باشد چرا که برخی افراد یک اندیکاتور رایگان که بعنوان اندیکاتور حمایت و مقاومت طراحی شده است را در وب سایت هایشان به قیمت بالای ۲۰۰ هزار تومان می فروشند اما با همین تصویر بالا که مربوط به نماد شگل می باشد کارایی اندیکاتور بوضوع قابل اثبات هست.

بعنوان مثال در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ تصویر بالا در سایت قرار گرفته که روی نمودار پیش بینی ۱۵ روز آتی را مشاهده می نمایید.

پیش بینی شگل

پیش بینی قیمت شگل برای دو هفته که قیمت پس از رسیدن به محدوده ۱۶۴۰تومان وارد فاز اصلاحی می شود

حال به تصویر دوم که امروز ۷ام دی ماه ۱۳۹۸ جهت اثبات کارآیی اندیکاتور اخذ شد دقت نمایید چنانکه مشاهده می نمایید در دنیای واقع قیمت تا ۱۶۶۵ تومان صعود داشته و بعد از آن تا ۱۲ روز اصلاح قیمت داشته است.

پیش بینی روند

چنانکه می بینید قیمت مطابق پیش بینی از محدوده ۱۶۶۵ تومان تا ۱۲ روز اصلاح داشته است

همچنین بعنوان یک نمونه دیگر تصویر امروز نماد ثامان را ملاحضه نمایید که طبق پیش بینی ۱۴ روزه قیمت پس از نوسان تا ۱۰۴۰ تومان تا حدود یک هفته تا ده روز به سمت بالا افزایش خواهد یافت.

 

پیش بینی ثامان

توجه شود با خرید این محصول یک تخفیف ویژه برای خرید دیگر محصولات دریافت خواهید کرد.