اندیکاتور پیش بینی هوشمند

اندیکاتور پیش بینی هوشمند از مهمترین اندیکاتورهای سایت می باشد که با همکاری یک تیم خارج از کشور برنامه نویسی و تست شده است  اندیکاتور پیش بینی نه تنها قیمت های بازه مورد نظر را دقیق حتی بصورت شمعی پیش بینی می نماید بلکه یک سیگنال یاب فوق العاده نیز می باشد علی الخصوص برای خرید و فروش های روزانه.

این اندیکاتور اگر همراه بقیه سیستم های اراد استفاده شود  ریسک را به حد صفر می رساند.

ویژگی ها و قابلیت ها

*رسم دقیق نموداری قیمت برای هر بازه دلخواه همراه با نوسانات بالا و پایین

* برآورد دقیق شمع های قیمت برای هر بازه مورد نظر

*ترسیم بسیار دقیق خط حمایتی و حدضرر

*ترسیم بسیار دقیق خط مقاومت و حد سود

*امکان دخالت هر بازه مورد نظر در محاسبات پیش بینی

(برای موقعی که با توجه به سایر الگوها یا موج های الیوت اطمینان دارید که روند صعودی هست شما می توانید مرز شروع داده ها را از شروع روند لحاظ کنید )

*نمایش نوع سیگنال بر روی چارت

*تنظیمات شخصی سازی رنگ کلیه ابزارها

و صدها امکان بخصوص دیگر که باید نسخه تستی را دریافت و چند روزی قیمت ها را یادداشت نموده و نتایج را با پیش بینی ها مقایسه نمایید.

قبل از خرید نسخه تستی را دانلود و چند روزی قیمت ها را یادداشت و مقایسه نمایید تا پس از اطمینان از کارایی اندیکاتور نسبت به خرید اقدام نمایید.

مسلما هر فردی انتظار دارد در قبال پرداخت هزینه از اندیکاتور استفاده بهینه ای را داشته باشد  و ما جزو مهدود افرادی هستیم که نسخه تستی از محصول را ارایه می دهیم تا یادآوری کنیم که اولا هیجانی در هیچ کجا خرید نکنید دوما به شما اطمینان بدهیم که مثل سایرین اندیکاتورهای رایگان را مورد دستبرد قرار نداده که آنها را به قیمت آنچنانی بفروشیم و مسلما برنامه نویسان از هر کسی بهتر واقفند که نوشتن نسخه تستی به زمانی چند برابر نوشتن خود اندیکاتور نیاز دارد

مسلما هر فردی انتظار دارد در قبال پرداخت هزینه از اندیکاتور استفاده بهینه ای را داشته باشد  و ما جزو مهدود افرادی هستیم که نسخه تستی از محصول را ارایه می دهیم تا یادآوری کنیم که اولا هیجانی در هیچ کجا خرید نکنید دوما به شما اطمینان بدهیم که مثل سایرین اندیکاتورهای رایگان را مورد دستبرد قرار نداده که آنها را به قیمت آنچنانی بفروشیم و مسلما برنامه نویسان از هر کسی بهتر واقفند که نوشتن نسخه تستی به زمانی چند برابر نوشتن خود اندیکاتور نیاز دارد از این رو نسخه تستی ارایه شده است تا با علم کافی نسبت به خرید اقدام نمایید و همچنین نسخه تستی ارایه شده است تا کاربر به باوری برای سردردهای ماهها کار مداوم روی سیستم و فشار مغز و اعصاب برسد که این محصول ماحصل ماهها تلاش بی وقفه می باشد ما ما به ضریب خطای بین ۲ تا ۱۵ درصدی این اندیکاتور و ضریب اطمینان ۸۵ تا ۹۸ درصدی آن واقفیم.

رفع مسپولیت:

کل اندیکاتورها بعنوان یک ابزار و چاقوی دو لبه هستند که به موازات سود دارای ضرر نیز می باشند لذا مسپولیت هر گونه سود و زیان  بعهده کاربر می باشد و این محصول برای متاتریدر۵ طراحی گردیده است و برای هر بازارای که داده های ان در متاتریدر۵ قابل دسترس باشند کارایی دارد لذا مسیولیت عدم ارایه سرویس برای بورس ایران توسط دیگر شرکت ها خارج از تعهدات این سایت می باشد.

دانلود نسخه تستی اندیکاتور پیش بینی+تست سیستم ۱ +تست سیستم ۶

هزینه اندیکاتور

این اندیکاتور بصورت دایمی می باشد یعنی یک بار هزینه پرداخت می کنید و علت اینکه نسخه تستی درج شده است برای این می باشد که کاربر اطمینان یابد در قبال هزینه اش چه چیزی دریافت خواهد کرد چون در اینترنت متاسفانه خیلی از اندیکاتورهای رایگان را به قیمت چند برابر این می فروشند و چون  رایگانند و فروشنده علم برنامه نویسی را ندارد آنها را بدون تست با درج کلمات فریبنده به مردم غالب می نمایند.

دلیل اینکه هزینه این اندیکاتور نسبت به سایر اندیکاتورها بالاست ابتدا برمی گردد به زمان اجرای پروژه و آزمون و درگیری یک استاد تمام در حوزه اقتصاد و یک استاد تمام در حوزه برنامه نویسی و یک تیم خارجی که حداقل ۳سال روی این پروژه کار نموده اند و هزینه های زیادی نیز بصورت ارزی پرداخت شده است.از طرفی استفاده از این اندیکاتور با دیگر سیستم های ارادتریدت ریسک شما را به صفر نزدیک می کند.

راهنمای نصب و کار

بعد از دانلود و خارج نمودن از فشردگی محتویات هر پوشه را در پوشه هم اسم منتقل نمایید.

بعد از دانلود فایل محتوی برنامه متاتریدر را از حالت فشرده خارج نمایید و بعد از باز کردن متاتریدر۵ یا همان مفید تریدر گزینه فایل و سپس روی منوی باز کردن پوشه دانلود کلیک نمایید اگر زبان برنامه انگلیسی هست از منوی file گزینه open data folder را انتخاب نمایید.

حال پوشه MQL5 را باز کنید و سپس پوشه indicators را باز کنید حال فایلی که از حالت فشرده خارج کردید  محتویات پوشه indicators را اینجا منتقل نمایید. (پوشه ای با همین نام هست)

حال مجددا به عقب برگشته و وارد پوشه MQL5 شوید اینبار وارد پوشه Profiles (بجای andikators قبلی) شوید و سپس پوشه Templates را باز کرده و محتویات پوشه تمپلت Templates از فایل دانلود شده را اینجا منتقل نمایید.

مجددا به عقب برگشته و دوباره وارد  پوشه MQL5 (همانند بالا)  می شویم و اینبار پوشه Include می شویم  در داخل فایل دانلود شده یک پوشه بنام Include نیز هست که محتویات آن را یعنی کل پوشه MT4Bridge را کامل به  پوشه Include منتقل می نماییم برنامه را بسته و باز می کنیم .

بعد از فراخوانی نماد مد نظرتان روی پنجره از منوی insert روی andicators و سپس روی custom کلیک کرده و بعد اندیکاتور aradtradetpishbinipiot را پیدا کرده و روی ان کلیک نمایید تا اجرا شود( یا با زدن حرف اول اسم اندیکاتور از اندیکاتورهای سورت شده ان را پیدا نمایید.

اندیکاتور پیش بینی هوشمند

با دو کلیک چپ روی شمع های زرد رنگ وارد تنظیمات می شوید در   input اگر  نمایش بهترین الگوی آینده را false  کنید و تایید نمایید بجای شمع ها یک نمودار در انتهای  نمودار قیمت ظاهر می شود که نحوه حرکت اینده را پیش بینی می نماید و همچنین میانگین قیمتی گذشته را نیز مشاهده خواهید کرد. اگر در تنظیمات عدد روبروی نوشته تعداد میله های پیش بینی برای اینده را کم و زیاد نمایید پیش بینی برای همان بازه درخواست شده انجام می شود.

اندیکاتور پیش بینی هوشمند

با بقیه  قسمت ها اگر کار کنید دقیقا متوجه کارایی ان خواهید شد.

از خصوصیات این اندیکاتور این است که نیازی نیست منتظر روزهای اتی بمانید تا کارایی پیش بینی ثابت شود بلکه کافیه روی هر یک از دو خط عمودی دوبار کلیک کنید و ان ها را بعقب ببرید حال پیش بینی ها برای چند روز اینده مجددا ظاهر شده  که شما می توانید پیش بینی را با انچه اتفاق افتاده مقایسه کنید.

اندیکاتور پیش بینی هوشمند

فیلم آموزشی اندیکاتور و نحوه  نصب همه اندیکاتورها بزودی در سایت درج می شود ا(از پشتبان سایت جناب دکتر حسینی بر تقاضا کردیم نسبت به تهیه فیلم اقدام نمایند)

این اندیکاتور می تواند مکمل همه سیستم ها نیز باشد چون سیستم ها و اندیکاتورهای هشدار دهنده بر اساس محاسبات آماری و اقتصادسنجی هشدار را صادر می نمایند و این اندیکاتور با بهره گیری از هوش مصنوعی رفتار اینده را برآورد می نماید)

تخفیف ویژه خرید تا دو هفته برقرار است

 

۳ عدد از این محصول در این ماه توسط دیگران خریداری شده است
اضافه‌کردن به سبدخرید