سیگنال خرید و فروش بر اساس روند

تجزیه و تحلیل بورس و سیگنال یابی بر اساس انواع میانگین اگرجه کاری وقت گیر می باشد و همزمان باید چند اندیکاتور اجرا شوند اما در صورت مهارت لازم برای تشخیص می توان سیگنال های مفیدی را استخراج کرد.

این اندیکاتور شما را از اجرای همزمان چندی اندیکاتور همانند RSI و ma  و atr و … بی نیاز می نماید و سیگنال های اشتباه را که ممکن است در حین اصلاح روند ظاهر شوند شناسایی می نماید و بعد از خرید به شما کمک می کند که ایا در سهم بمانید و روند همچنان صعودی هست یا خیر؟

مهمتر اینکه اگر این اندیکاتور بر روی پنجره نمادی فعال شود نیازی نیست هر روزه همه نمادهای موجود در سبد را مجددا بررسی نمایید کافیست نمادها بر روی پنجره فعال بوده بمحض باز شدن متاتریدر( می توان با تنظیم ویندوز اینکار بصورت خودکار نیز انجام شود) اگر سیگنال خرید یا فروش نمادهای موجود و فعال بر پنجره ظاهر شده باشد هشدار آن بصورت ایمیل نیز برای شما ارسال خواهد شد و همچنین هشدار صوتی نیز پخش خواهد شد.

لینک دانلود بعد از خرید ظاهر می شود و طبق فایل راهنما اندیکاتور را در پوشه اندیکاتور منتقل نمایید و فعالسازی ایمیل را نیز انجام دهید

نحوه کار

پس از دانلود فایل آن را در پوشه اندیکاتور(andicators) منتقل نمایید

توجه شود که ان را مستقیما در پوشه محل نصب که اکثرا درایو c می باشد منتقل نکنید بلکه از این طریق پوشه اصلی را باز کنید

از طریق منوی فایل و سپس منوی بازکردن پوشه داده اقدام نمایید

یا اینکه دکمه های  Ctrl+shifi+D را بصورت همزمان نگه دارید از پنجره باز شده پوشه MQL5 را باز کنید

به همین ترتیب پوشه indicators را باز کرده و فایل دانلود شده را به اینجا منتقل نمایید و متاتریدر۵ را بسته و مجددا باز نمایید.

حال برای نمایش اندیکاتور بر روی پنجره هر نماد از طریق منوی اندیکاتورها+ اندیکاتورهای سفارشی روی اسم trend arad2 کلیک کنید

توصیه می شود زبان متاتریدر ۵ (مفیدتریدر) را فارسی کنید

تخفیف ۵۰ درصدی هم اکنون بر روی این اندیکاتور اعمال گردیده است و بعد از یک ماه  قیمت بدون تخفیف لحاظ می شود