سیستم هشدار سیگنال ۶ آراد تریدت

سیستم هشدار سیگنال خرید و فروش ۶ آراد تریدت یکی از موفق ترین سیستم های سایت می باشد که همانند رویه سابق سعی گردید اندیکاتورهای سیستم بصورت مجزا ارایه گردند (بجای تلفیق همه اندیکاتورها در یک اندیکاتور) تا کاربر امکان استفاده مجزا و یا ترکیب با سایر اندیکاتورها را داشته باشد.

ویژگی های سیستم ۶ آراد تریدت

* استفاده از تحلیل چندمیانگین جهت یافت سیگنال های روند برخلاف استراتژی های رایج که بیشتر بر روی روند خود قیمت ها متمرکز هستند

* استفاده از میانگین دوره زمانی قبلتر از روز جاری در اندیکاتور هشدار سیگنال

* ترسیم دقیق خطوط فیبوناچی

* استفاده از اندیکاتور تایید روند جهت حذف سیگنال های نامطمین

*استفاده از اندیکاتور تلفیقی مک دی با بولینگر

* امکان ارسال هشدارهای خرید و فروش در ایمیل فقط برای نسخه خریداری شده

نحوه کار با سیستم هشدار سیگنال خرید و فروش

همانند راهنمای نصب کافیست محتویان هر پوشه را پوشه هم اسمش منتقل نمایید.و برای اجرای تمپلت از قسمت قالب ها در منوی نمودارها سیستم۱ آراد را فراخوانی کنید و اندیکاتور هشدار سیگنال های میانگین را از قسمت اندیکاتورها فراخوانی نمایید.

توجه داشته باشید نسخه تستی بصورت تمپلت می باشد ولی در نسخه خریداری شده فقط یک اندیکاتور دریافت می نمایید که با اجرای آن همه شاخص ها اعمال می شوند.

بطور خلاصه

پس از دانلود فایل سیستم هشدار سیگنال خرید و فروش   ان را از حالت فشرده خارج نمایید که معمولا در این فایل دو پوشه بنام های Indicators و Templates بچشم می خورد  (فایل خریداری شده برای راحتی کار فاقد تمپلت می باشد و یک اندیکاتور می باشد که شما باید کل پوشه aradtradet.com  را به پوشه indicators منتقل نمایید)به پوشه نصب مفید تریدر رفته ( برای راحتی کار مفید تریدر را باز کرده از منوی  file  گزینه ی Open Data Folder  را انتخاب نمایید اگر هم زبان برنامه را فارسی کرده اید از منوی فایل گزینه باز کردن پوشه داده را انتخاب نمایید

حال از فایل  دانلود شده فایل های مربوط به پوشه Indicators را کپی کرده و به پوشه محل نصب مفید تریدر می رود وارد پوشه MQL5 شده و باز هم وارد پوشه Indicators شده و فایل های کپی شده را اینجا paste می کنیم

حال برای اجرای سیستم های معاملاتی به منوی نمودارها و سپس قسمت قالب ها  رفته و روی سیستم مورد نظر کلیک می کنیم که با اجرای سیستم اندیکاتورهای مربوطه اتوماتیک بر روی چارت قیمت ظاهر می شوند.

سیستم هشدار سیگنال ارادهشدار خرید در سیستم هشدار سیگنال خرید و فروش

با فلش آبی ظاهر می شود اگر همزمان خط میانگین اندیکاتور تاییدی آبی بود سیگنال قوی می باشد و همزمان عبور خط مک دی از خط سیگنال مک دی  از پایین به بالا در همان روز یا روزهای اتی نشان از تایید ادامه ورود به سهم دارد . بطور کلی شما می توانید حتی به تنهایی از اندیکاتور تلفیقی مک دی و بولینگر بعنوان یک سیستم هشدار استفاده نمایید بعبارتی عبور خط مک دی از خط سیگنال مک دی نشان از سیگنال خرید دارد و ابی شدن خطوط بولینگر موید این سیگنال می باشد.

اگر فلش آبی ظاهر شد اما خط اندیکاتور تاییدی قرمز بود یا خط بولینگر نیز آبی نبود این خبر از ضعف سیگنال می دهد.

هشدار فروش در سیستم هشدار سیگنال خرید و فروش

با فلش قرمز ظاهر می شود اگرهمزمان خط میانگین اندیکاتور تاییدی قرمز بود سیگنال قوی می باشد و همزمان عبور خط مک دی از خط سیگنال مک دی از بالا به پایین  در همان روز یا روزهای اتی نشان از تایید ادامه خروج به سهم دارد .  اما اگر همزمان با ظاهر شدن هشدار خروج اندیکاتور تاییدی ابی بود  می توانید با احتیاط در سهم بمانید مگر انکه در روزهای اتی رنگ شمع های قیمت یا رنگ اندیکاتور تاییدی یا رنگ اندیکاتور بولینگر قرمز شود.

همچنین خطوط فیبوناچی علاوه بر اطمینان بخشی نسبت به سیگنال ورود یا خروج یک تصویر دقیقی از حمایت و مقاومت بعدی می دهد.

مهمترین اندیکاتورهای سیستم هشدار سیگنال ۶ آراد تریدت

* اندیکاتور هشدار دهنده سیگنال خرید و فروش

اندیکاتور هشدار دهنده سیگنال خرید و فروش برای رصد سیگنال ها بطور همزمان از  برآورد سه میانگین  استفاده می نماید به این دلیل تا حد بسیار زیادی سیگنال های ضعیف نمایش داده نمی شوند از طرفی برای از دست ندادن برخی سیگنال های ورود چاره ای جز اجازه درصد خطایی به اندازه ۴ درصد به این اندیکاتور نبود که همزمان برای پوشش این ۴درصد خطا اندیکاتور میانگین بلندمدت و کوتاهمدت  ارایه گردید که نقاط سست و وقوی روند را با رنگ آبی و قرمز مشخص می نماید. که با استفاده همزمان از این اندیکاتور ریسک خرید به صفر می رسد.

اندیکاتور تایید روند

اندیکاتور تایید سیگنال اندیکاتور هشدار دهنده سیگنال خرید و فروش

عنایت به دلایل ذکر شده در بالا این اندیکاتور برای پوشش ریسک و حذف سیگنال های ضعیف  طراحی گردید و علاوه بر آن بصورت یک اندیکاتور مجزا به شکل میانگین  طراحی گردید تا کاربر بتواند همزمان بسیگنال های ضعیف اندیکاتورهای سایر سیستم ها را با این اندیکاتور فیلتر نماید.

اندیکاتور هشدار سیگنال

اندیکاتور ترسیم خودکار خطوط فیبوناچی

این اندیکاتور علاوه بر تایید همزمان سیگنال ها تصویر بسیار دقیقی از خطوط حمایت و مقاومت احتمالی را می دهد اگر به تصویر بالا یا پایین دقت شود متوجه می شود که قیمت چگونه در نقاط مذکور واکنش نشان داده است.

از دیگر ویژگی های این اندیکاتور فارسی بودن تنطیمات آن می باشد.همچنین در هنگام اجرای مجزای این اندیکاتور می توانید در قسمت ورودی بازه زمانی را تغییر دهید.

اندیکاتور رسم خودکار خطوط فیبوناچی

اندیکاتور تلفیقی بولینگر و مک دی

این اندیکاتور به تنهایی یک سیستم هشداردهنده سیگنال خرید و فروش می باشد. روند صعودی با خطوط ابی بولینگر و روند نزولی با خطوط قرمز بولینگر مشخص می باشد عبور خط مک دی از خط سیگنال مک دی یک هشدار خرید می باشد که آبی شدن خطوط بولینگر این هشدار را تایید می نماید.

اندیکاتور مک دی و بولینگر

دانلود نسخه تستی اندیکاتور پیش بینی+تست سیستم ۱ +تست سیستم

مهمترین ویژگی دیگر اندیکاتورها سیستم الارم پنجره ای و ارسال ایمیل اندیکاتورها می باشد که به محض  وقوع هشدار سیگنال ان را در ایمیل و یا در پنجره متاتریدر۵ دریافت می دارید.

هشدار: متاسفانه بعضا مشاهده می شود برخی وب سایت های کلاهبردار مبادرت به فروش اندیکاتورهای رایگان با قیمت میلونی می نمایند که توصیه میشود  با وجود امکان دریافت رایگان اندیکاتورهای مذکور از همین سایت به هیچ عنوان فریب شعارهای دروغی مدیران بی نام و نشان اینگونه وب سایت ها را نخورید.

ضمن اینکه تاکید می شود درصورت تمایل به نصب اندیکاتورها در دو سیستم جداگانه حتما از طریق ایمیل اطلاع دهید تا  اندیکاتورهای با قابلیت نصب روی دو یا بیشتر سیستم بطور مجزا برای شما ارسال شوند در صورت اجرای همزمان یک اندیکاتور بر روی دو سیستم اندیکاتور امنیتی فعال می شود و بمرور درصد خطای اندیکاتورها به ازای هر روز به صد خواهد رسید.

کلیه محصولات این وب سایت دارای مجوز نشر از مرکز رسانه های دیجیتال بوده و دارای گواهی ثبت می باشند لذا فروش مجدد و یا کپی پیگرد قانونی دارد.

اندیکاتور خرید و فروش