سیستم هشدار سیگنال ۱

سیستم هشدار 1 اراد

اندیکاتورهای جامع و دقیق هشدار سیگنال بدور از هر گونه شلوغی پنجره،سیگنال های خرید و فروش را بادقت بسیار بالایی به شما هشدار می دهد. همراه با این سیستم یک اندیکاتور هشدار سیگنال مجزا نیز برای خرید و فروش های بلندمدت شما ارایه شده است.

با این دو اندیکاتور از هرگونه اندیکاتور یا تحلیلی بی نیاز خواهید شد کافیست یکبار ۵۰ نماد برتر را روی پنجره ظاهر کرده و اندیکاتور را اعمال کنید و هر روز هشدارهای این ۵۰ نماد را مشاهده و در صورت سیگنال آنها را خرید نمایید.

ویژگی های سیستم هشدار سیگنال

 • تحلیل بسیار هوشمند و برآورد استراتژی ها
 • امکان هشدار افت قیمت یا افزایش قیمت قبل از هشدار سیگنال خرید یا فروش
 • سیگنال یابی متفاوت با تغییر بازه های زمانی همانند تغییر بازه میانگین ها
 • اندیکاتور درج حمایت ها و مقاومت ها بصورت دقیق
 • امکان نمایش کانال حمایت ها و مقاومت ها
 • تنظیمات فارسی
 • دایمی بودن
 • امکان ارسال هشدارها به ایمیل و شماره داخلی متاتریدر

 

اندیکاتور هشدار خرید و فروشاین اندیکاتور از اندیکاتورهای پیشفرض متاتریدر۵ برای محاسبه برخی شاخص ها استفاده می کند ولی شاخص های محاسباتی اصلی در خود اندیکاتور لحاظ شده اند .

بطور کلی این اندیکاتور از قدرت سهم را با توجه به وضعیت تعداد عرضه کننده و تقاضا کننده از ۲۱ روز قبل برآورد کرده و چنانچه این قدرت به ترتیب از ۲۱ روز قبل در حال افزایش باشد و در روز مشخص اندیکاتور با ضریب ۹۸ درصد تشخیص دهد که قیمت به زودی افزایش می یابد ابتدا هشدار احتمال افزایش قیمت را نمایش می دهد و بعد اگر شرایط دقیقا براورده شدند هشدار خرید یا فروش ظاهر می شود.

از این رو کاربر می تواند با تغییر بازه های زمانی دوره های ۲۱ روزه را جابجا کند و سیگنال های مربوط به آن دوره را مشاهده نماید.

 

اندیکاتور هشدار سیگنال

شاخص حمایت ها و مقاومت ها

این شاخص همراه با اجرای  اندیکاتور ۱ آراد ظاهر می شود .

ویژگی های شاخص حمایت و مقاومت

 • برآورد دقیق حمایت ها و مقاومت ها
 • امکان تغییر بازه های زمانی برای براورد حمایت ها و مقاومت های کوتاهمدت تا بلندمدت
 • امکان فراخوانی کانال حمایتی و مقاومتی
 • استفاده از شاخص های میانگین و روند در حمایت ها و مقاومت ها
 • تنظیمات فارسی و قابل تنظیم بصورت مستقل در کنار تنظیمات در اندیکاتور اصلی
 • دایمی بودن

اندیکاتور حمایت و مقاومت

در اندیکاتور حمایت و مقاومت می توانید با تغییر بازه های زمانی حمایت ها و مقاومت ها مهم دوره های کوتاهمدت تا بلندمدت را بدست آورید.

اندیکاتور حمایت و مقاومت

اندیکاتور هشدار سیگنال های خرید و فروش بلندمدت

این اندیکاتور یکی از مهمترین اندیکاتورهای هشداردهنده می باشد که تمام محاسبات در خود اندیکاتور انجام می شوند بعبارتی کاملا مستقل می باشد.این اندیکاتور در کنار اندیکاتور دیگر ارایه شده است بعبارتی این محصول شامل دو اندیکاتور اصلی می باشد که در هر اندیکاتور برای رصد استراتژی  علاوه بر شاخص های لحاظ شده در خود اندیکاتور بصورت غیر مستقیم از ۲۱ مورد اندیکاتورهای پیشفرض متاتریدر بعنوان تاییدی کمک می گیرد لذا توصیه میشود اندیکاتورهای پیشفرض متاتریدر را حذف یا جابجا یا تغییر اسم ندهید.

این اندیکاتور دارای قابلیت های زیادی می باشد که بصورت پیشفرض بهترین تنظیمات اعمال شده است. از مهمترین ویژگی های آن هشدار روی پنجره و همچنین ارسال هشدارها به ایمیل و تلفن می باشد بطوریکه اگر شما ۵۰ نماد برتر بورس را روی پنجره دارید نیازی نیست هر ۵۰ مورد را چک کنید بلکه اگر سیگنالی ظاهر شده باشد هشدار آن را روی پنجره هشدار مشاهده خواهید کرد.

ویژگی های اندیکاتور هشداردهنده سیگنال های میانگین

 • هشدار سیگنال های خرید و فروش برخورد انواع میانگین ها
 • امکان تغییر بازه های زمانی جهت مشاهده سیگنال های هر بازه
 • ضریب اطمینان ۹۹درصدی سودده بودن سیگنال ها
 • امکان مشاهده هشدارهای خروج قبل از هشدار سیگنال فروش (احتمال افت قیمت)
 • مشاهده هشدارها روی پنجره و بصورت متنی و صوتی
 • امکان ارسال سیگنال ها به ایمیل و تلفن
 • دایمی بودن

اندیکاتور هشدار سیگنال های میانگین

مشاهده سیگنال های گذشته گواه از سیگنال های بسیار پرقدرت می دهند و برای اینکه هشدارهای امکان افت قیمت را قبل از هشدار فروش مشاهده نمایید کافیست با دوکلیک روی یکی از فلش ها وارد تنظیمات شوید و در پایین گزینه مربوطه را انتخاب و تایید نمایید.

اندیکاتور سیگنال میانگین

توجه: از این اندیکاتورها فقط برای  سیستمی استفاده نمایید که از آن سیستم برای دانلود استفاده کرده اید و درصورت نیاز به استفاده از چند سیستم حتما اطلاع داده تا با تخفیف ویژه ای امکان استفاده برای همان تعداد ای پی فراهم شود.

راهنمای نصب

همانند راهنمای نصب کافیست محتویان هر پوشه را پوشه هم اسمش منتقل نمایید.و برای اجرای تمپلت از قسمت قالب ها در منوی نمودارها سیستم۱ آراد را فراخوانی کنید و اندیکاتور هشدار سیگنال های میانگین را از قسمت اندیکاتورها فراخوانی نمایید.

بطور خلاصه

پس از دانلود فایل  ان را از حالت فشرده خارج نمایید که معمولا در این فایل یک پوشه بنام  Indicators  بچشم می خورد به پوشه نصب مفید تریدر رفته ( برای راحتی کار مفید تریدر را باز کرده از منوی  file  گزینه ی Open Data Folder  را انتخاب نمایید اگر هم زبان برنامه را فارسی کرده اید از منوی فایل گزینه باز کردن پوشه داده را انتخاب نمایید

حال از فایل  دانلود شده  کل پوشه   داخل  پوشه Indicators  که بنام aradtradet.com  هست را کپی کرده و به پوشه محل نصب مفید تریدر می رود وارد پوشه MQL5 شده و باز هم وارد پوشه Indicators شده و پوشه  کپی شده را بصورت کامل  اینجا paste می کنیم یعنی اینکه در پوشه indicators  متاتریدر یک پوشه بنام aradtradet.com باشد که بار در این پوشه یک پوشه دیگر بنام ۱ می باشد که در این پوشه نیز یک فایل اندیکاتور بنام strtgy1  باید باشد.

دانلود نسخه تستی اندیکاتور پیش بینی+تست سیستم ۱ +تست سیستم

در نسخه تستی در هنگام اجرا گزینه allow DLL imports  را حتما تیک بزنید

اندیکاتور هشدار سیگنال

برای اجرای  اندیکاتور ۱ اراد تریدت تستی بعد از انتقال اندیکاتورها یا سیستم ها به پوشه های مربوطه و قبل از اجرای اندیکاتور  این تنظیمات باید انجام دهید

از گزینه tools روی منوی options کلیک کنید سپس روی منوی expert advisors کلیک نمایید حال مربع پنجم یعنی

allow DLL imorts(potentialy dengerous ,enable only for trusted aplications)

را تیک بزنید و روی ok کلیک کنید حال برنامه را بسته و مجددا باز نمایید

اندیکاتور سیگنال یابمسیر دسترسی به قسمت بالا در متاتریدر ۵ به اینصورت هست.

tools >options< expert advisors

اجرای  اندیکاتور

پس از انتقال پوشه های محتوی اندیکاتور در  پوشه  هم اسم از قسمت اندیکاتورها را فراخوانی کنید (اگر از قبل بود رویش کلیک کنید)

اندیکاتور هشدار خرید و فروش

اجرای اندیکاتور سیگال های بلندمدت

اندیکاتور هشداردهنده

توجه: در نسخه بروز شده شکل پیشفرض هشدارها از مربع به فلش تغییر داده شده اند.

دقت کنید به تصویر زیر مشاهده حمایت ها و مقاومت ها برای هر کاربر بسیار مهم می باشد و اینکه مقاومت مهم بعدی قابل رویت نباشد عذاب اور می باشد.

برای این کار کافیست طبق نوشته تصویر زیر عمل کنید.

اندیکاتور خرید و فروش

ارسال هشدارها بصورت لحظه ای به ایمیل و الارم به روز گردید.

علت افزایش قیمت:عنایت به افزایش دستمزد مصوب قانون کار و الزام سایت به پرداخت حقوق کارکنان پشتیبانی و مدیر سرور سایت بر اساس قانون کار و همچنین جهت جبران بخشی از هزینه های سرور و هاست که به قیمت دلاری محاسبه می شوند  قیمت محصولات بر این اساس افزایش می یابند.هر چند هزینه این اندیکاتورها در معاملات اول استفاده از این ابزارها جبران می شود اما بدلیل اینکه برخلاف همه وب سایت هایی که مبادرت بفروش اندیکاتورهای رایگان خود متاتریدر به قیمت میلیونی می نمایند کلیه محصولات هشداردهنده از پایه توسط این تیم برنامه نویسی شده اند.